Depocep.com

Whatsapp destek için tıklayın

Anasayfa > Depolama > Barkod Programı, Barkodlu Satış Yazılımı Varkod Satış
  • Barkod Programı, Barkodlu Satış Yazılımı Varkod Satış
  • Barkod Programı, Barkodlu Satış Yazılımı Varkod Satış
  • Barkod Programı, Barkodlu Satış Yazılımı Varkod Satış
  • Barkod Programı, Barkodlu Satış Yazılımı Varkod Satış
  • Barkod Programı, Barkodlu Satış Yazılımı Varkod Satış

Barkod Programı, Barkodlu Satış Yazılımı Varkod Satış

% 28
indirim
1999,00 TL
1449,00 TL
Ücretsiz Kargo

Ürün Açıklaması :

Programın Genel ÖzellikleriStok tanımlamaSatış yapmaMüşteri Bekletme YENİToplu Fiyat Güncelleme ile ürünlerinize toplu zam veya iskonto uygulayabilirsiniz YENİÜrün adı ile ürün satma


Ürün Detayları

Stok Kodu : A2317C2788

Programın Genel Özellikleri

Stok tanımlama
Satış yapma
Müşteri Bekletme YENİ
Toplu Fiyat Güncelleme ile ürünlerinize toplu zam veya iskonto uygulayabilirsiniz YENİ
Ürün adı ile ürün satma YENİ
Kısıtlı Yetki tanımlama YENİ
Resim Ekleme YENİ
Raporlama
Ürün ekleme
Etiket yazdırma
Barkod yazdırma
Fiş yazdırma
Personel Kasiyer tanımlama ve Kısıtlı yetki verme
Anlık istatistik
Veresiye Cari satış
Kasa giriş çıkış işlemleri
Kategori ekleme
Program Yedekleme

Güncellemeden ücretsiz faydalanma

Satın almaya neler dahil?

Barkodlu satış yazılımı ve Barkod okuyucu kablosuz 

Kurulum Nasıl olacak?

Uzak bağlantı ile barkod okuyucunuzu teslim aldığınızda kurulum işlemini bilgisayarınıza gerçekleştireceğiz.

Senelik Ücret Varmı?

Hayır, Programı ömür boyu kullanabilirsiniz.

Varkod satış hızlı satış özelliği

Ürünlerinizi tanımladınız ancak bazı ürünlerinizin barkodu olmadığı için sizler için hızlı satış ekranında bir alan ayırdık, Böylece barkodsuz bir ürünü hızlı satış kısmına tanımlayarak barkod okutmadan sadece tıklayarak satabilirsiniz.

Kategorili ürün tanımlama özellikli barkod programı

Ürünlerinizi gruplayarak tanımlayın, Bu gruplamanın en basit faydalarından sadece bir tanesi örneğin Gıda ürünleri diye bir grup tanımladınız ve gıda ürünlerinizi kaydederken bu grup içerisine kayıt yaptınız, Gıda grubundaki ürünlere toplu olarak bir indirim yapmak istediğinizde veya zam yapmak istediğinizde anında ilgili grubu seçerek zam veya iskonto ürünlerinize uygulayabilirsiniz.

Müşteri Bekletme Özelliği

İçeride birden fazla müşteriniz varken kasadaki müşteri ürünlerini girdiniz ancak bir ürünü unuttuğunu söyledi ve diğer müşteriler arkasında beklerken o aradığı ürünü bulmaya çalışıyor. İşte bu aksiyon için hazırladığımız müşteri bekletme sayesinde müşteriniz ürününü ararken bekletip diğer müşterilere satışınızı yapabilir, Ürününü bulan müşteri geri geldiğinde kaldığınız yerden satışa devam edebilirsiniz.

Kazançlarımı, Kar ve Zararlarımı nasıl görebilirim?

Varkod satış barkodlu satış programını diğer programlardan ayıran en önemli özellik, Herhangi bir gün sonu veya işlem yapmadan, Günlük veya haftalık nakit satışlarınızı, kredi kartlı satışlarınızı, iade işlemlerinizi, veresiye satışlarınızı ve bu satışlardan elde ettiğiniz karı günün herhangi bir saatinde görebilirsiniz. Raporlama yaparken sizleri yormadan karmaşıklıktan uzak olarak verilerinizi sade bir şekilde önünüze sunacaktır.

Veresiye Satış özellikli barkod sistemi

Veresiye yani Cari satış özelliği ile müşterilerinize isterseniz stokları tanımadığınız ürünleri nakit, kredi kartı dışında veresiye olarak satabilirsiniz.

Barkod Programında Parçalı Ödeme özelliği

Parçalı ödeme özelliği sayesinde yapacağınız satış işleminin bir kısmını nakit, bir kısmını ise kredi kartı ile tahsil ederek tek satış içerisinde parçalı ödeme işlemi uygulayabilirsiniz.

Etiket yazdıran barkod programı

Örneğin barkodsuz ürünleriniz için etiket çıkarmak istiyorsunuz, Bu özellik sayede ürünlerinizi sisteme tanımlarken ürün bilgilerinizi girip en sonda barkod üret diyerek sistem tarafından özel bir barkod oluşturulur ve ilgili ürünün detaylarına girip Etiket yazdır tuşuna basarak barkodu olmayan ürünlere etiket yazdırabilirsiniz.

Barkod okutmadan ürün adıyla satış yapma

Ürünün barkodu silinmiş veya hiç barkodu yok sadece ürün adını girerek ürünü seçip satışını yapabilirsiniz, Diğer programlardan bizi ayıran en belirli özelliklerden biri de işte bu, Varkod satış programını tercih etmeniz için bir sebep daha.

50mm ve 80mm Yazıcıya uyumlu barkod programı

50 mm boyutunda yazıcıları destekler veya 80 mm boyutunda yazıcıyı destekler bunun için tek yapmanız gereken sistem ayarları kısmına gelip size uygun olan kağıt boyunu seçerek ayarları güncellemeniz.

Resim tanımlama özellikli barkod programı

Ürünlerinize resim tanımlayabilir, istediğiniz zaman resme tıklayarak ürünlerinizin satışını barkod okutmadan veya adını girmeden satabilirsiniz.

Büfe barkod programı, hırdavat barkod sistemi, kırtasiye barkod sistemi, market barkod makinesi, takı toka barkod programı, bujiteri barkod programı, züccaciye barkod programı, tekel barkod yazılımı, eşarp şal mağazası için barkod programı, butik barkod programı, giyim mağazası barkod sistemi, fantezi giyim barkod programı, iç giyim barkod programı, Tekel barkod programı, market barkod programı, büfe barkod sistemi, büfe barkod okutma programı, tekel barkod okutma programı, tekel barkod sistemi

 

Güvenli Alışveriş Kredi Kartı